Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Чудові апартаменти в новому комплесе "EL BALCO DEL MARESME"

EL BALCO DEL MARESME це новий житловий комплекс у резіденціальной зоні Arenys de Mar, одного з найкрасивіших міст Коста Маресме, що знаходиться всього в 35км від Барселони, 50км від барселонського аеропорту el Prat і в 30км від аеропорту Жірони.


Резиденція розташована в мальовничому місці між горами з однієї сто ¬ ку і піщаними морськими пляжами з іншого, в безпосередній близькості від натуральних природних парків Montseny і Montnegre-Corredor.


Трансєвропейської шосе C-32, Національне шосе N-II, а так само залізниця забезпечують чудове сполучення з основними містами Іспанії ...Ціна: від 400 000 ?

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Серед присутніх:
Шукають готель: 34

Бронююють авіаквитки: 9

Роботів: 0
Отсутствуют.

Переглядають портал: 56
Загалом на сайті: 99 людей

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!