Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Чудові апартаменти в новому комплесе "EL BALCO DEL MARESME"

EL BALCO DEL MARESME це новий житловий комплекс у резіденціальной зоні Arenys de Mar, одного з найкрасивіших міст Коста Маресме, що знаходиться всього в 35км від Барселони, 50км від барселонського аеропорту el Prat і в 30км від аеропорту Жірони.


Резиденція розташована в мальовничому місці між горами з однієї сто ¬ ку і піщаними морськими пляжами з іншого, в безпосередній близькості від натуральних природних парків Montseny і Montnegre-Corredor.


Трансєвропейської шосе C-32, Національне шосе N-II, а так само залізниця забезпечують чудове сполучення з основними містами Іспанії ...Ціна: від 400 000 ? скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!