Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Апартаменти в Резиденції Mar Azul

Резиденція Mar Azul знаходиться на узбережжі Playa Serena, в місті Рокетас де Мар, який в 10 хв від Альмерії.


Це один з туристичних зон.


Її дистанція від моря -5 км., А так само знаходиться рядомс натуральним заповеднікомПунта Ентінас, заповідник защещені має високе екологічне значеніеблагодаря своїй флорі і фауне.Ето унікальне місце з м'яким тропічним кліматом цілий рік, і є чудові послуги для відпочинку і розваг.


Комплекс містить апартаменти з 1,2,3 спальнями, з видами на морі і природний заповідник, з системою кондиціонування, просторими терасами.Ціна: від 504 689 ? скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!