Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей Онлайн магазин и салоны штор tekstail.com.ua. . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Апартаменти в новому будинку

Апартаменти в новому будинку, який знаходиться в самому центрі міста Ллорет де Мар, на тихій затишній вулиці, в п'яти хвилинах ходьби до пляжу.


(карта додається).


Є одна студія і кілька квартир з однією і двома спальнями, які вписуються в бюджет.Современная оздоблення, обладнані кухні і ванні комнати.Цени: від 110.000 євро (студія) до 170.000 євро.


Кожна квартира продається з уже існуючою іпотекою порядку 80%, тому ніяких турбот з оформлення іпотеки не потрібно.Ціна: від 97 000 ?

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Серед присутніх:
Шукають готель: 34

Бронююють авіаквитки: 9

Роботів: 0
Отсутствуют.

Переглядають портал: 56
Загалом на сайті: 99 людей

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!