Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Апартаменти в новому будинку

Апартаменти в новому будинку, який знаходиться в самому центрі міста Ллорет де Мар, на тихій затишній вулиці, в п'яти хвилинах ходьби до пляжу.


(карта додається).


Є одна студія і кілька квартир з однією і двома спальнями, які вписуються в бюджет.Современная оздоблення, обладнані кухні і ванні комнати.Цени: від 110.000 євро (студія) до 170.000 євро.


Кожна квартира продається з уже існуючою іпотекою порядку 80%, тому ніяких турбот з оформлення іпотеки не потрібно.Ціна: від 97 000 ? скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!