Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Апартаменти в житловому комплексі «Ла Кала»

Красивий і сучасний багатоповерховий житловий комплекс «Ла Кала» у відомому іспанському курорті Бенідорм (Аліканте), всього 700 метрів до шикарних піщаних міських пляжів! Вам пропонується просторі студіо з спальної кімнатою й однією ванною кімнатою, а також апартаменти з двома спальнями і однією ванною кімнатою.


Всі квартири мебльовані (не включаючи пральної машини і холодильника) з кухнями «американського» типу з барною стійкою, є господарське приміщення і великі тераси з прекрасними видами на морі і на Бенідорм.


Ціни включають також вартість гаража.


Комплекс має в своєму розпорядженні ...Ціна: від 346 550 ? скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!