Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Апартаменти в Бональба

Урбанізація «Бональба» розташована в 8 хвилинах від пляжу, в 15 хвилинах від аеропорту і 10 хвилинах від великого міста Аліканте.


Що примітно це те, що він розташований в 20 хвилинах отразвлекательного центру атракціонів «Terra mítica».


Бональба розташована у мальовничому місці з прекрасними видами на море, гори і на поля для гольфу, де панують спокій і уміротвореніе.Длялюбітелей гольфу створені всі умови: чудові поля, оточені невеликими озерами, пальмами, соснами і шикарною середземноморської рослинністю, комфортні дороги, послуги тренера з гольфу.Ціна: від 306 000 ? скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!