Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Ексклюзивні вілли (3 спальні) в індонезійському стилі

Комплекс на південно-східному узбережжі Балі складається з чотирьох вілл класу люкс, розташованих прямо на березі Індійського океану.


Кожна простора вілла c трьома подвійними спальнями має в своєму розпорядженні окремим басейном зі свіжою водою, розкішної меблюванням, пишним тропічним садом з верандою з шезлонгами.


У комплексі 5 * рівня діє також центральна кухня, очолювана талановитим шеф-кухарем, і обслуговуючий персонал 29 чоловік.


Площа ділянок 820 або 968 кв.м, у кожної вілли басейн 14 метрів.Ціна: від 740 000 ? скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!