Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Сучасні вілли (2-3 спальні) у відокремленому комплексі

Сучасні вілли (2-3 спальні) у відокремленому комплексі, всього в 10 хвилинах від жвавих ресторанів та бутиків Семіньяка.


Кожна простора, сучасна вілла має у своєму розпорядженні великим басейном, кухнею, грилем, оснащеної вітальні, їдальні і повністю обладнаними спальнями.


Комплекс знаходиться під управлінням дослідної компанії з менеджменту престижних приватних вілл і гарантує прибутковий дохід від здачі нерухомості в оренду та 5-зірковий сервіс у всіх аспектах догляду за віллами та їх гостями.


Ділянки 500-650 кв.м.Ціна: від 522 000 $

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Серед присутніх:
Шукають готель: 34

Бронююють авіаквитки: 9

Роботів: 1
Googlebot

Переглядають портал: 56
Загалом на сайті: 99 людей

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!