Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Простора вілла (площа - 465 кв.м.)

Ця вілла розташована на просторому ділянці 1000 кв.м.


у суєтливому Семініяке, будинок площею 465 кв.м.


побудований за найвищими стандартами якості.


Вона була побудована з використанням найкращих доступних матеріалів, включаючи Індійський облицювальний камінь, тверді породи дерева і 50 + річні дерева тика, для внутрішньої обробки стін використовувався камінь Палеманан, а розкішні підлоги зроблені з Африканського граніту.


У будинку 3 величезні спальні з чудовими ванними кімнатами, в яких використовується обробка з оніксу, красива сучасна кухня, кімнати персоналу, пост охорони і пральня.Ціна: 943 000 $ скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!