Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Прекрасні вілли на курорті Banyan Tree Ungasan

Унікальне розташування комплексу Banyan Tree Ungasan надає необмежений панорамний вид на Індійський океан і приватний доступ до недоторканою, білосніжного пляжу з безліччю развлеченій.Натуральная краса острова Балі буде збережена і передана через традиційну і сучасну архітектуру і витончений ландшафт пишних, тропічних садів.


Крім всіх можливих зручностей 21 століття, включених у кожну віллу, курорт буде мати у своєму розпорядженні відомим в усьому світі Спа Центром Banyan Tree, а так-же численними залами для бізнес зустрічей, розважальною зоною для дітей, фітнес ...Ціна: від 752 000 $ скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!