Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Квартири (1-2 спальні) і вілли в новому розкішному комплексі

Квартири (1-2 спальні) і вілли в новому розкішному комплексі, де є бари, зал для йоги, басейни, спа-центр, зони відпочинку та багато іншого.


Розташований в Tabanan, відмінної провінції на узбережжі з великим потенціалом.


До пляжу всього кілька хвилин пішки.


Пропонуються вілли (110 кв.м) з 2 спальнями, балконами, садами; просторі апартаменти (85 кв.м) з 2 спальнями, апартаменти (160 кв.м) з 2 спальнями і терасами на даху, апартаменти (60 кв.м) з 1 спальнею і терасою, апартаменти (120 кв.м) з 1 спальнею і терасою на даху.Ціна: від 60 500 ? скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!