Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Чудові апартаменти в комплекс-курорті в районі районі Букіт

Цей унікальний для Балі комплекс-курорт знаходиться в самому дорогому і затребуваному районі Букіт, у прибережній піднесеної місцевості південного півострова Балі.Комплекс лежить на 4 гектарах родючої землі в оточенні пишної тропічної рослинності з видом на блакитний Індійський океан і унікальним водним парком поруч з білосніжним пісочним пляжем.Курорт знаходиться в 30 хвилинах від інтернаціонального аеропорту і в 15 хвилинах від відомого своїми ресторанами, кафе й бутиками торгового центру Нуса Дуа.Ціна: від 364 700 $

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Серед присутніх:
Шукають готель: 34

Бронююють авіаквитки: 9

Роботів: 2
YandexGooglebot

Переглядають портал: 56
Загалом на сайті: 99 людей

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!