Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Чудові апартаменти в комплекс-курорті в районі районі Букіт

Цей унікальний для Балі комплекс-курорт знаходиться в самому дорогому і затребуваному районі Букіт, у прибережній піднесеної місцевості південного півострова Балі.Комплекс лежить на 4 гектарах родючої землі в оточенні пишної тропічної рослинності з видом на блакитний Індійський океан і унікальним водним парком поруч з білосніжним пісочним пляжем.Курорт знаходиться в 30 хвилинах від інтернаціонального аеропорту і в 15 хвилинах від відомого своїми ресторанами, кафе й бутиками торгового центру Нуса Дуа.Ціна: від 364 700 $ скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!