Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Дивовижні апартаменти в Кірану на самому узбережжі (від 65 кв. М)

Емеральд Бей знаходиться неподалік від Кирин.


Розташування, з надзвичайним видом на саме узбережжі, забезпечує мешканців безперешкодним оглядом Середземного моря - оглядом, що триває вічно! Емеральд Бей - вілли (всі продані) і 2 (8 об'єктів) - 3 (112 об'єктів)-хкомнатную апартаменти, оточені пляжем із затишною бухтою і золотим піском, рестораном, 5 басейнами і мальовничими садамі.Ожідается, що Емеральд Бей буде одним з останніх прилеглих біля моря проектів на території Керін, тому що встановлені правила змінюються для убезпечення дикої і природної краси ...Ціна: від 88 500 ? скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!