Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Дивовижні апартаменти в Кірану на самому узбережжі (від 65 кв. М)

Емеральд Бей знаходиться неподалік від Кирин.


Розташування, з надзвичайним видом на саме узбережжі, забезпечує мешканців безперешкодним оглядом Середземного моря - оглядом, що триває вічно! Емеральд Бей - вілли (всі продані) і 2 (8 об'єктів) - 3 (112 об'єктів)-хкомнатную апартаменти, оточені пляжем із затишною бухтою і золотим піском, рестораном, 5 басейнами і мальовничими садамі.Ожідается, що Емеральд Бей буде одним з останніх прилеглих біля моря проектів на території Керін, тому що встановлені правила змінюються для убезпечення дикої і природної краси ...Ціна: від 88 500 ?

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Серед присутніх:
Шукають готель: 34

Бронююють авіаквитки: 9

Роботів: 1
Yandex

Переглядають портал: 56
Загалом на сайті: 99 людей

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!