Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Таунхауси в новому комплексі "Royal Gardens"

Насолоджуйтеся розкішним способом життя в 2-х, 3-х і 4-х спальних таунхазов, спроектованих з архітектурною витонченістю і розташованих на чудово доглянутої землею краще з місць у самому серці космополітичною Лімассола.


Роял Гарденз ідеально розташований всього лише в 500 метрахот піщаних пляжів Середземного моря та лінії променаду з його сливовим деревами і жвавими кафе, ресторанами під відкритим небом, чудовим шопінгом, а також всього необхідного для життя рівня 5 зірок, розвагами і нічним життям.Ціна: по запиту скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!