Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Розкішні сучасні квартири в центрі Полісу

Красиво спроектовані розкішні квартири розташовані в одній з кращою і самойексклюзівной точці Полісу Chrysochous, відкривається прекрасний вигляд на море і мальовничий гірський пейзаж.


Пляж з кришталево чистою водою, можна знайти в декількох хвилинах ходьби, і всі зручності жвавого Полісу всього лише у відстані короткої прогулянки пішки.


Комплекс буде складатися з двох блоків, і вся нерухомість буде мати вигляд на море, комунальний басейн, комунальні ландшафтні сади, ліфт у кожному блоці і криту паркування.


Ідеально підходить для відпочинку, оренди, інвестицій та проживання
Ціна: по запиту скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!