Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Прекрасні вілли «Аморозо»

Чудово розташований комплекс біля самої крайки води в 20 метрах над рівнем моря, вілли «Аморозо» в районі Поліс між знаменитим своїми рибними ресторанами Лачі і Бані Афродіти, не мають собі рівних.


Вілли призначені для вишуканих покупців, які можуть собі дозволити по справжньому елітну нерухомість.


Цей чудовий комплекс з обгородженою територією вигідно відрізняється від інших з точки зору місця розташування, якості і престижу.


Комплекс вілл Аморозо ізвілл складається з 3-ма та 4-ма спальнями, зі своїми ділянками, поряд вся інфраструктура Полісу і Лачі.Просторние ...Ціна: по запиту скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!