Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Чудові апартаменти

У будівлі буде 4 поверхи, плюс 2 поверху на рівні цоколяі сад з бассейнаміна даху.


Площа кожного поверху - 507 м2.


Другий і четвертий (четвертий з дахом) поверхи вже викуплені.


Важливо відзначити що квартири на першому поверсі (ground floor) коштують дешевше, але мають свої переваги, тому що будуть використані веранди й поверх нижче, на цокольному рівні.


На верандах будуть басейни і озеленення, але самоеглавное, що ці квартири будуть мати нижній поверх, де в одній з ніхбудет басейн, сауна і домашній кінотеатр.


У цінах ви увідітедве квартири, які є в основній таблиці і винесені в окрему - LF1 + GF1 ...Ціна: 600 000 скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!