Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Вілли (130 кв.м) в чудовому районі

Вілли (130 кв.м) в чудовому районі, де Ви можете насолоджуватися перевагою розміреним кіпрської життя далеко від шуму і суєти великого міста, і в той же час в п'яти хвилинах ходьби від туристичної зони з усіма її магазинами, ресторанами, банками, кафетеріями і розважальними закладами.


Чудові піщані пляжі, водні види спорту, що пропонують морські круїзи, уроки дайвінгу та ін знаходяться всього лише в трьох хвилинах ходьби.Участкі 520-995 кв.м.


Модернізована кухня, укомплектована для підлоги і настінного кухонними меблями, величезна вітальня, камін, 3 спальні, ...Ціна: по запиту скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!