Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Елітні квартири (44-110 кв.м) в 200 метрах від моря

Елітні квартири (44-110 кв.м) в 200 метрах від моря, в новому комплексі, з правом користування пляжем двох прилеглих готелів.


У внутрішній частині комплексу розташований сад з тропічної зеленню, 2 басейну для дорослих і дітей, пул-бар, ресторан, обладнаний спорт-зал, кімнати для дитячих ігор, інтернет-кафе, бізнес-центр, прачечная.Есть студії і квартири з 1, 2 і 3 спальнями, все з американськими кухнями і великими балконами.Ціна: від 50 200 ? скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!