Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Будинок(230 кв.м) в популярному північному передмісті Торонто Річмонд Хілл

Будинок(230 кв.м) в популярному північному передмісті Торонто Річмонд Хілл, в будинку 4 спальні, 3 ванні кімнати, 2 машиномісця у вбудованому гаражі.


Ефектно виглядає зовні і зсередини.


Паркет на обох поверхах, поліпшена кухня та чудові побутові прилади, сучасне галогенової освітлення, електричний камін, високі стелі, зручне розташування - близько до шкіл, магазинів, транспорту.


Цокольний поверх не закінчений і в загальну площу не включений.


Площа ділянки не менше 390 кв.м.


Податок на нерухомість і обслуговування (комунальні послуги) разом за рік складуть близько $ 10 000.Ціна: 649 900 $ скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!