Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Триповерховий будинок із земельною ділянкою у м. ВЕМ (Waimes) в провінції Льєж

Цей імпозантний комфортабельний будинок із земельною ділянкою знаходиться в горбистій частині містечка ВЕМ в провінції Льєж.


Житлова площа будинку - 450 м2.


На першому поверсі розташовані передпокій, туалет, пральня, кухня з вбудованими меблями і побутовою технікою, зал, вітальня-їдальня, ванна, бар, критий басейн з підігрівом розміром 12 x 6,5 м з двома роздягальнями, душовою і залом (великі вікна з вітражним склом).


На рівні першого поверху розміщені двомісний гараж, навіс, мощена плиткою тераса з жаровнею для барбекю.На другому поверсі знаходиться три спальні, ванна з туалетом, горище.Ціна: від 275 000 ? скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!