Нерухомість усього світу

Авторизація ріелторів Mac-By.Inc

Підтримка проекту

Хочемо висловити подяку всім тим, хто допомагав нам у реалізації цього проекту. Усім тим, хто надавав нам інформацію, виділяв кошти на запуск проекту. Ось деталі бізнесу цих людей . Завжди приємно, що люди думають і піклуються про культуру, про освіту наших людей. Бізнес завжди має поєднуватися з розвитком культурного потенціалу країни. Дякуємо всім.
Информація щодо кредитних ставок на Кіпрі для кредитування нерухомості

Резиденція La Pleta de Soldeu

Резиденція La Pleta de Soldeu - це нова концепція стилю, заснованого на красі, cвойственной цій гірській місцевості.


В архітектурі використані натуральний камінь і високоякісна деревина, що створює високий рівень комфорта.В цієї резиденції пропонуються до продажу апартаментис 1-2-3 спальнями високого качества.Жілье повністю мебльована та укомплектовано побутової та відеотехнікой.К кожній квартирі належить в гаражі місце для паркінгу і комора для зберігання зимового інвентаря.


Будинок з ліфтом у гараж.Рядом знаходитися Club Social - культурний центрс салонами, басейнами.Ціна: від 205 000 ? скачать dle 10.2 КиноСвин

Наше опитування

Чи потрібен закон про ріелтерську діяльность?

Обов'язково!
Потрібен, тільки якщо це буде грамотний документ
Досить чинного цивільного законодавства
Ніякого толку від нього не буде
Не треба ніякого закону - і без нього нормально працюємо

Гарячі пропозиції

Відвідувачі сайту

Відвідувачі сайту

Якщо у Вас залишилися запитання , ми будемо раді відповісти на них письмо чи за телефоном вказанним у розділі "Контакти". Тому що отримати повну інформацію щодо нерухомості, землі або дуже важко самостійно. Пам’ятайте, що ми завжди Вам раді!